HomeShowbiz

Fotografitë me bikini të Luanës, çmenden të gjithë!!

Moderatorja dhe këngëtarja e mirënjohur Luana Vjollca, ka postuar fotografi provokuese nga pushimet që po kalon në Maldives.

 

Austria, Zvicra janë vetëm disa nga pikat e destinuara nga bukuroshja që ka vizituar brenda një periudhe të shkurtër kohore.

Destinacioni i fundit është në ishujt e bukur të Maldives, ku edhe po ndan fotografi nga momentet e zjarrta që po kalon, ku sipas aludimeve mendohet të jetë me Krenarin.

Natën e mbylli më së miri me fotografinë e fundit, duke u paraqitur vetëm më bikini.

Por, sikur mos të mjaftohej me kaq, ajo i bëri djemtë për ujë të ftohtë, kështu dëshmojnë komentet e vijuara në atë fotogarfi.

 


TË NGJASHME