HomeShowbiz

Fotoja e fundit e Kim i bëri konfuz të gjithë

Kim Kardashian ka pozuar sërish në të brendshme.

Kim Kardashian njihet për linjat e saj perfekte trupore, për çka edhe shohim shpesh të shkruhet nëpër media.

Postimet e tilla ku tregon format e trupit nuk mungojnë asnjëherë nga ajo, së fundmi e ka publikuar edhe një foto të tillë në të cilën ka pozuar në të brendshme.

Kim po vazhdon suksesin me biznesin e saj dhe shpesh herë publikon imazhe ku reklamon produktet.TË NGJASHME