HomeShowbiz

Fotot e reja të Khloe Kardashian nuk u pritën aspak mirë nga fansat

Pamja e re e yllit televiziv Khloe Kardashian ka shkaktuar zhumë të madhe online.
Khloe Kardashian postoi të premten disa foto në Instagram ku shihej me një “look” të ri aty ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, e nxirë nga dielli dhe shumë më elegante se më parë.
Por, jo vetëm kaq. Shumë fansa dyshojnë se Khloe ka bërë disa ndërhyrje plastike gjatë kësaj kohe.

View this post on Instagram

location: under bitches skiiiinnnnn ?

A post shared by Khloe? (@khloekardashian) on

“Khloe Kardashian duket si një njeri tjetër çdo vit që kalon”, shkruan një ndjekës i saj në rrjetet sociale.
“Nuk e di nëse Khloe ka përdorur një kirurg apo një aplikacion për fytyrën e saj të re, por sido që të jetë, e dua edhe unë”, shkruan një tjetër.


TË NGJASHME