HomeSociale

Fotot e rralla të Bashës e Kryemadhit, gjatë hedhjes së gazit

Gazi i hedhur nga policia gjatë protestës së sotme të 16 Marsit duket se nuk ka kursyer as liderët e opozitës, Bashën e Kryemadhin por edhe ish deputetë të tjerë.

Gjatë zhvendosjes së turmës para Parlamentit, protetuesit çanë kordonin, ndërsa policia reagoi duke hedhur gaz lotsjellës.

Të prekur nga gazi ishin edhe liderët e opozitës, Basha dhe Kryemadhi, e cila është kapur nga kamerat duke mbajtur një shami përpara fytyrës.

 


TË NGJASHME