HomeShowbiz

(FOTO+VIDEO)/ Pas mbërritjes në Prishtinë, J Balvin para ka një video mesazh

Ylli latin me famë botërore J Balvin, i cili do të performojë në “Sunny Hill Festival”, ka mbërritur tashmë në Kosovë.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari kolumbian përmes një fotoje të publikuar në Instagram. J Balvin ka ndarë me miliona ndjekësit e tij në rrjetin social foton e flamurit të Kosovës, krahas së cilit ka vënë edhe vendndodhjen.

Më tej ai ka publikuar një video në Instastory ku lajmëron koncertin në Kosovë dhe shton se do të jetë çmenduri.

Ylli i muzikës botërore pak ditë para mbërritjes në Prishtinë, ka realizuar edhe një video-mesazh për fansat. Këngëtari kolumbian paralajmëroi performancën e tij më 5 gusht në festival, duke u shprehur ndër të tjera se nuk e keni idenë çfarë ju pret.


TË NGJASHME