HomeSport

Franca thellon rezultatin, shënon golin e dytë

Shqipëria u ndëshkua shumë shpejt nga Franca. Në minutën e 8 Tolisso çoi topin në rrjetë pas një gjuajtje me kokë, por shumë shpejt erdhi dhe goli i dytë.

Griezman shënoi pas një gabimi të mbrojtjes.

Dy gola brenda 30 minutave kanë zbehur atmosferën në “Air Albania Stadium”.


TË NGJASHME