HomeShowbiz

Françeska provokon: Jam më e mirë se ishi yt dhe më seksi se e ardhshmja

Françeska Jaçe sapo e publikoi një foto dhe ‘dogji’ rrjetin.

Në imazhin e fundit të postuar në Instagram, Françeska Jaçe ka zgjedhur t’i shkruajë disa fjalë nëpërmjet të cilave ‘thumbon’.

‘’Jam më e mirë se ishi yt dhe më seksi se e ardhshmja’’, ka shkruar ajo pranë fotografisë ku shihet e shtrirë në rërë, gjysmë e zhveshur.

 


TË NGJASHME