HomeSport

FSHF vjen me njoftim të ri! Ja kur do fillojë edicioni i ri futbollistik 2020-2021

Më në fund tifozët shqiptar do të kenë mundësi të shohin pak futboll, atë zyrtar, pasi Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se këtë fundjavë do të nisë edicioni i ri futbollistik 2020/2021 në Kategorinë e Parë, Kategorinë e Dytë dhe në të gjitha nivelet e moshave.

Sektori i Garave në FSHF i ka nisur njoftimet klubeve dhe po kryen përgatitjen e nevojshme për këtë rifillim.

Futboll

Sa i përket Kategorisë Superiore, ashtu siç është njoftuar edhe nga Liga Profesioniste e Futbollit, vendimi do të merret në mbledhjen që presidentët e klubeve do të zhvillojnë sipas programit ditën e premte.


TË NGJASHME