HomePolitikë

Furtuna në politikë, Meta zgjedh Pogradecin për të pushuar

“Sa më kishte munguar Pogradeci! T’ia kaloni mirë dhe qetë të gjithë me familjet tuaja!”.

Kështu shkruan në facebook presidenti Ilir Meta, i cili mesa duket ka zgjedhur që për fundjavë të jetë jashtë kryeqytetit dhe frymës konfliktuale të politikës ditët e fundit.


TË NGJASHME