HomeLajmi i Fundit

Fushë- Krujë/ I shpallur në kërkim, arrestohet 24 vjeçari

Është vënë në praga nga policia e Fushë Krujës një 24 vjeçar, i shpallur në kërkim, e i dënuar me 4 vite dhe 8 muaj burg. 

Sipas informacioneve nga uniformat blu, bëhet me dije se forcat e policisë kanë ndaluar shtetasinë në kërkim M.S., 24 vjeç, banues në Fushë – Krujë. 

Gjykata e Apelit Tiranë e ka dënuar me 4 vite e 8 muaj burg për veprën penale” Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.