HomeLajmi i Fundit

Fushë-Krujë, shkrumbohet makina e emigrantit

Një makinë është djegur pas mesnatës në qendër të Fushë-Krujës. Mësohet se automjeti i tipit BMW që i përkiste emigrantit B.K.,27 vjeç, ka qenë i parkuar pranë një qendre shëndetësore.

Flakët janë vënë re nga banorët e lagjes rreth orës 01:30. Kanë qenë pikërisht ata që kanë njoftuar policinë dhe zjarrëfiksen.


Nga hetimet parapake dyshohet se zjarri ka qënë aksidental i shkaktuar nga një difekt elektrik.

Fushë Krujë/Informacion Paraprak

Më datë 30.05.2019, rreth orës 01:05, në lagjen S.M.T., Fushë Krujë , ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht në pjesën e motorrit, automjetin në pronësi të shtetasit B.K.,27 vjeç.

Nga hetimet parapake dyshohet se zjarri ka qënë aksidental i shkaktuar nga një difekt elektrik.

Grupi Hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes.