HomeShowbiz

Fustanet e after party-t të çmimeve Oscar qenkan bombë!

Mbrëmja e famshme e “Vanity Fair” ka përfunduar, por megjithatë ndoshta disa prej jush ende nuk kanë parë si janë veshur yjet ne tapetin e kuq.

Këtë vit le të theksojmë se veshjet na kanë befasuar, janë bombë e vërtetë!  Ndryshe nga vitet e tjera, ato kanë qenë më pak të ngarkuara dhe të thjeshta duke bërë që personazhet e njohur të duken rrëzëllitës!

Nga Rita tek Kendall, ju ftojmë t’i shikoni super fustanet e after party-t të çmimeve Oscar.

Jennifer Lopez

America Ferrera

Chrissy Teigen

Leslie Mann


TË NGJASHME