Moda

Fustanet e lëkurës tendencë? Rihanna tha fjalën e fundit

Fustanet e lëkurës me shkëlqim janë tendenca më e fundit që kanë këshilluar editorët e modës.Por s’kishte si të ndodhte ndryshe, Rihanna e veshi dhe shkëlqeu në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ‘Grammy’.

Rihanna kishte zgjedhur një fustan lëkure ngjyrë vishnje e errët, i kombinuar me dorashka dhe çizme të gjata në të njëjtën ngjyrë dhe material.

Vajza tashmë të gjitha mund ta keni një fustan të tillë,lehtësisht të kombinueshëm në përditshmërinë tuaj apo edhe për të dalë në mbrëmje.

Në fund të fundit e ka veshur Rihanna!

Related posts

Më thuaj çfarë shenje horoskopi je, të të them cili është stili yt i veshjes!

Mila

Trendi më i ri i sandaleve për këtë verë

Mila

Ke flokë të yndyrshëm, ja “ilaçi” që e gjeni falas

alba
Na Kontaktoni!