HomeModa

Fustanet e thurur po bëjnë namin!

Një nga tendencat më të përhapura të kësaj vjeshte do të jenë fustanet e thurur.

Materiali i tyre është shumë i përshtatshëm për këto ditë të freskëta vere dhe mund të kombinohet lehtësisht edhe për pasdite.

Mjafton një xhaketë lëkure ose xhins dhe do të ndjeheni mjaft komodë.

Stilistët e njohur në të gjithë botën thonë se një fustan i thurur me shtiza nuk del kurrë nga moda dhe duhet ta keni me patjetër një të tillë për këtë vjeshtë.

Më poshtë po ju tregojmë edhe disa modele.


TË NGJASHME