HomeShowbiz

Fustani i çarë tregon më shumë seç duhet, por a ka veshur të brendshme Ana Lleshi? (FOTO)

Ana Lleshi është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të komentuara në publik, edhe pas daljes nga emisioni.

Përveç karakterit të fortë, ajo është gjithmonë komentuar edhe për veshjet e saj ekstravagante. E kështu ka ndodhur edhe së fundmi.

Ana ka ndarë me ndjekësit në “Instagram” disa fotografi ku shfaqet e veshur shumë seksi. Fundi i saj ka një të çarë të madhe, e cila i tregon më shumë seç duhet. Madje fansat e kanë pyetur nëse ka apo jo të brendshme? Pozat e saj kanë marrë menjëherë mijëra pëlqime dhe komente të shumta, ku disa e komplimentojnë, e të tjerë e kritikojnë.


TË NGJASHME