HomeModa

Fustani i preferuar është i hollë?! Ja si mund ta vishni atë gjatë vjeshtës

Sezoni i vjeshtës po afron. Ndodh, që i preferuari ynë, të jetë një fustan i hollë, prej të cilit kemi marrë kaq shumë komplimente sa do të ishte perfekte ta vishnim edhe gjatë vjeshtës.  Fustanet e rinj janë pjesa e preferuar e verës dhe ndonëse muajt ikin shpejt, të gjithave ne na mbetet dëshira për t’i veshur përgjithmonë.

Po, fustanet e hollë mund t’i veshim gjatë shtatorit dhe në vazhdim

Ky fustan i freskët me motive lulesh, kombinohet perfekt me një palë çizme coëboy dhe një rrip mesi.

Fustan i gjatë, xhaketë lëkurë dhe një palë atlete.

Fustan saten dhe një këmishë njëngjyrëshe. A s’ishte kjo çfarë menduat?

Fustan i bardhë i hollë, kombinohet për mrekulli me një pardesy vjeshtore.


TË NGJASHME