HomeModa

Fustanin e preferuar me atlete?! Ja si t’i kombinojmë

Sigurisht që këpucët me taka janë ndër këpucët më të pëlqyera për femra, por në të njëjtën mënyrë preferohen dhe atletet.

Pavarësisht stinës apo kushteve të motit, atletet nuk do të na dalin kurrë nga qejfi. Prandaj s’është kurrë keq të marrim ca ide të reja kombinimesh.  Dhe nuk e kemi fjalën për treshen e pandashme xhinse-bluzë të bardhë-atlete, por për fustanet më in të këtij sezoni.

Kush tha që një fustan feste s’vishet me atlete?

Një palë atlete në ngjyrë pastel do ta bënin fustanin tuaj me detaje dantelle të dukej dyfish më bukur. Dhe mund ta vishni në çdo orë të ditës!

Nëse keni një palë atlete akull të bardha, zgjidhni një fustan neon. Është kombinim i paparë!

Nuk është e thënë që fustanet elegantë të vishen vetëm me balerina.


TË NGJASHME