HomeSport

Futbollistët e Manchester City “e djegin” në hotel me 22 modele (VIDEO)

Futbollistët e Manchester City e festuan në një mënyrë të shfrenuar fitoren me skuadrën e Aston Villës.

Kampionët në fuqi të Anglisë u argëtuan me 22 modelet seksi, në një hotel luksoz në Cheshire (Angli). Vajzat udhëtuan të dielën drejt “Resort Golf Mere”, ku një natë kushton 150 paund, para ndeshjes së ekipit kundër Aston Villa.

Shumë prej modeleve postuan në rrjetin social “instagram” foto dhe video në pishinë, apo moment relaksuese, të veshura me veshje seksi. Skuadra mundi Aston Villa 6-1 dhe mendohet se festa ishte bërë me lejen e trajnerit Pep Guardiola.


TË NGJASHME