HomeShowbiz

Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë

Milot Rashica, futbollisti i kombëtares së Kosovës është bërë baba për herë të parë.
Ditën e sotme partnerja e tij ka sjellë në jetë djalin e tyre të cilin e kanë pagëzuar me emrin Tian.
Futbollisiti e ka ndarë lajmin e bukur në rrjete sociale, duke postuar foton e partneres dhe fëmijës së tyre.

Ëndërro gjëra të mëdha, djalë i vogël”- shkruan Miloti krahas postimit.

View this post on Instagram

Dream big, little boy ??

A post shared by MILOT RASHICA (@milotrashica7) on

Çifti u martua në shtator të vitit që lamë pas dhe pas dy muajsh dhanë lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të parë.


TË NGJASHME