HomeSport

Gabbiadini po kryen testet mjekësore te klubi italian.?

Manolo Gabbiadini është duke i kryer testet mjekësore me Sampdorian,dhe pritet të largohet nga Southamptoni.

Mediat italiane raportojnë se italiani pritet të nënshkruajë sot kontratë katërvjeçare me Sampdorian

Manolo Gabbiadini është kërkuar edhe nga Milan, mirëpo ai ka vendosur të kthehet te ish-skuadra e tij.

27-vjeçari në këtë stinor ka realizuar vetëm një gol në Premier ligë me Southampton në 15 paraqitje në tota.


TË NGJASHME