HomeSport

Gabriel Barbosa i kërkon Inter t’ia japë edhe një mundësi tjetër.

Gabriel Barbosa ka insistuar se ai “do të dëshironte edhe një mundësi të Inter”, pavarësisht se ai është lidhur me një kalim në West Ham dhe Flamengo

Sulmuesi, i njohur me nofkën Gabigol, ishte në huazim nga klubi i tij i parë Santos pasi që kishte dështuar për të bërë një paraqitje gjatë tërë vitit 2016 ne Inter.

Ai ishte huazuar të  Benfica që po ashtu nuk kishte minuta të shumta kurse tani më shumë mundësi nuk ka vend më në San Siro.

“Para se të marrë ndonjë vendim dua të flas me Spallettin”, ka insistuar Gabigol duke folur në një intervistë.

“Do të jem në Itali më 7 janar për një taklim. Dua që Inter të ma jep edhe një mundësi.

https://www.youtube.com/watch?v=4EufHo_bxrQ

 


TË NGJASHME