HomeShowbiz

Gafa e ndjekësve në instagramin e gazetares Fjodora Fjora

Një keqkuptim i madh ka ndodhur si rrjedhojë e një fotoje të publikuar në Instagram nga gazetarja e njohur e News24, Fjodora Fjora.

Kjo e fundit ka publikuar pak orë më parë një foto krah një mashkulli simpatik, duke bërë që ndjekësit të mendojnë se ai është partneri i gazetares. Fotoja e cila fillimisht ka qenë pa asnjë përshkrim, ka bërë që disa komentues të bëjnë gafë duke komplimentuar çiftin e duke i uruar dashuri të përjetshme.

Është dashur që Fjodora të sqaroj gjithë situatën dhe konfizionin e krijuar në një tjetër postim në Instastory ku dhe shkruan: “Ndjes? për keqkuptimin.Për të gjithë ata që më urojnë dashuri t? përjetshme dhe martesë. Ky është vëllai im dhe s’ka dashuri më të madhe se kjo..!”


TË NGJASHME