HomeTeknologji

Galaxy S10 duket mahnitës në pamjet e reja

Seria e Galaxy S10 do të shfaqë një dizajn krejtësisht të ri që është pothuajse i gjithi ekran në anën e përparme.

Kornizat lart dhe poshtë ekranit të mrekullueshëm Super AMOLEDSamsung janë reduktuar në mënyrë dramatike, dhe vrima të vogla do të priten nga ekrani për të bërë hapësirë për kamerat përballë.

Ne gjithashtu kemi shumë më tepër për të pritur, të tilla si skaneri i gishtave në ekran, teknologji të re emocionuese të kamerave dhe më shumë.

Seria e re Samsung Galaxy S10 pritet të debutojë në fund të shkurtit.

 

 

 


TË NGJASHME