HomeShowbiz

Garderoba e Morena Tarakut na la pa fjalë, çanta super luksoze dhe …

Morena Taraku është një personazh publik dhe jeta e saj private ka qenë gjithmonë e përfolur nga publiku.

Morena e tregon gjatë gjithë kohës se është “rich girl” dhe për ta vërtetuar edhe njëherë, ajo na hapi dyert e garderobës së saj.

Në Instatory, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit çanta luksoze të firmave më të njohura dhe sigurisht çmimet e të cilave janë paksa të kripura.

Pamjet shikojini vetë dhe na tregoni a jeni dakord me ne kur themi se s’dimë cilës t’i vëmë gishtin më parë?


TË NGJASHME