HomeSport

Gary Medel e godet me shuplakë Ricardo Quaresma

Besiktas ka fituar 3-2 ndeshjen e radhës ndaj Konyaspor në Super Lig turke.

Megjithatë, e gjithë vëmendja e rrjeteve sociale ka shkuar te episodi i sherrit mes dy shokëve të ekipit Gary Medel dhe Ricardo Quaresma.Risultati immagini per quaresma vs medel

Pasi skuadra e tyre kishte fituar një goditje dënimi në një pozicion të favorshëm, dy ish-lojtarit e Inter donin ta kryenin goditjen.Risultati immagini per quaresma vs medel

Mes tyre plasi një zënkë në mes të fushës dhe Medel ka goditur Quarezma me një shpullë të mirë pas koke. Shokët e ekipit kanë ndërhyrë duke qetësuar gjakrat

https://twitter.com/i/status/1104823299660541953


TË NGJASHME