HomeShowbiz

Gashi na surprizon të gjithëve, ja si do ta shohim këtë herë

Gashi ai është kthyer në një nga reperët që ka pasur vlerësim të madh nga “yje” botërore.

Artisti nga Kosova nuk ndalet me kaq sapo na ka paralajmëruar se së shpejti do të kemi mundësinë ta shohim si aktor në një film.

“Në xhirimet e filmit tim më të ri. Jam shumë i emocionuar”, shkruan në InstaStoryn e tij.

Në foto ai shfaqet me shenja në fytyrë. Për momentin vetëm kaq është thënë nga ana e reperit dhe nuk dihet ende se në ç’film do të bëjë pjesë apo se në ç’datë do të dalë por të gjithë fansat mezi po presin këtë projekt të ri.


TË NGJASHME