HomePolitikë

Gazetari Erl Murati: Flitet për një takim Rama-Basha në Vienë

I ftuar në emisionin e “360 gradë” në Ora News gazetari Erl Murati u shpreh se kanë qarkulluar informacione se ka patur një takim të fshehtë mes Ramës dhe Bashës në Vienë.

Ai tha se një koleg i tij këtë lajm e kishte publikuar në portalin e tij.

“Ka rastisur të mungojë dhe Basha në Tiranë dje dhe sot. Një kolegu ynë kishte publikuar në një portal një lajm që ditët e fundit është përfolur edhe një takim i mundshëm mes Ramës dhe Bashës në Vjenë.”


TË NGJASHME