HomeLajmi i Fundit

Gazetari heq pantallonat live në emision përballë Ramës

Në emisionin Real Story në News 24, gazetari Alfred Lela në debat e sipër me kryeministrin Rama, çohet në këmbë dhe heq pantallonat për të treguar shenjat e dhunës të ushtruar nga policia gjatë protestës kundra prishjes së teatrit.

lela heq pantallonat

Studio e improvizuar ne sallën e rikonstruktuar së teatrit të operas dhe baletit, i dha mundësinë kryeministrit të ironizonte qëndrimin e gazetarit duke i thënë që nuk arrinte të shifte shenja dhune, ndoshta dhe nga distanca në sallë.