HomeShowbiz

Gazetarja e njohur takon idhullin e saj Antonio Banderas

Gazetarja e njohur, Fjodora Fjora ka takuar aktorin e famshëm Antonio Banderas, madje ka arritur të konsumojë edhe një gotë verë me të në Paris.

Fjodora e ka takuar aktorin e famshëm dhe foton nga ky takim ajo e ka publikuar në Instagram. E buzëqeshur Fjodora shkruan bashkangjitur fotos këto fjalë: “Më në fund e takova, ai është aq i këndshëm sa të bën ta adhurosh akoma edhe më shumë”.

foto galeri

TË NGJASHME