HomeShowbiz

Gazmend Paja kurorëzon dashurin e tij

Aktori i humorit, Gazmend Paja, ka kurorëzuar sot në datën 1 Qershor, dashurinë e tij, me bukuroshen ose siç ai pëlqen ta quaj të “bukurën e dheut”, Ira Istrefi.

Çifti i cili ka kryer celebrimin në tarracën e Bashkisë së Tiranës, nën udhëheqjen e Erion Veliaj, tepër të lumtur për këtë rrugëtim jete që do të nisin së bashku, tashmë si burrë e grua.

Shumë pak dimë rreth saj, Ira Seferi ka përfunduar studimet Bachelor në Universitetin Aleksandër Moisiu, në Durrës dhe prej disa kohësh tashmë është në një lidhje me aktorin tonë të preferuar të humorit, në Shqipëri, dhe sot kurorëzuan këtë lidhje mes tyre.


TË NGJASHME