HomeShowbiz

Genc Prelvukaj zbulon detaje nga projekti i ri

Genc Prelvukaj përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur që së shpejti vjen projekti i tij më i ri.

Madje, ai ka zbuluar që kënga e tij e re do të ketë ngjashmëri me projektet “Shumë vonë” dhe “Ai të ka në shtrat”.

Detaje të tjera, këngëtari nuk ka preferuar t’i zbulojë, por ai paralajmëron një projekt që do të ketë ngjashmëri me dy këngët e tij të vjetra.

Kujtojmë që “Dashnia jem” është projekti i tij i fundit, në duet me NRG Band.


TË NGJASHME