HomeShowbiz

Genta Ismajli drejt suksesit ndërkombëtar, bashkëpunim me reperin e huaj

Shumë artistë shqiptarë po ngjisin hapat e karrierës ndërkombëtare, shumë prej të cilëve kanë realizuar shumë bashkëpunime me kolegë që njihen jashtë kufijve. Kjo gjë duket se ka shtuar suksesin e tyre dhe i ka bërë të njohur edhe jashtë trevave shqiptare.

Ndër to është dhe Genta Ismajli pasi mësohet se bukuroshja do të vijë shumë shpejt me një bashkëpunim me reperin e njohur turk Cezar.

Mësohet se kënga e re do të mbajë vulën e një producenti të famshëm turk dhe Genta do të këndojë disa pjesë të këngës në gjuhën turke. Bashkëpunimi i ri pritet të dalë muajin e ardhshëm dhe me siguri do të kthehet në një ndër hitet e kësaj vere.

Image

TË NGJASHME