HomeShowbiz

Genta Ismajli joshëse me poza të “nxehta” nga shtrati

Genta Ismajli një këngëtare energjike, e bukur, dhe me linja trupore që çdokush mund t’ia ketë lakmi.

Është ajo e cila ka sjellë në secilën këngë të saj çdo herë diçka më ndryshe, ka bërë që publikut ti shtohet më shumë dashuria ndaj saj.

Në secilën paraqitje të saj ajo ka ditur si të mahnit me pamjen e saj. Secilën herë ka ditur si ta rikthej vëmendjen e mediave.

E pas hitit të fundit ‘Zjarr’ ajo ka vendosur që edhe vetë të vijë e tillë duke i vënë flakën rrjetit duke provokuar me poza nga shtrati.

Aman, moj Gentë me këtë foto bëre nam, e si t’ia bëjnë tani ata që panë këtë foto tënden?TË NGJASHME