HomeShowbiz

Genta Ismajli merr një tufë plot me trëndafila, kush ia dhuroi?

Genta Ismajli numëron vite të tëra në skenë edhe pse vitet e fundit ka qenë më e tërhequr nga muzika.

Që kur është kuptuar se nuk është beqare dhe e kemi në lidhje, të gjithë sytë i kanë nga ajo, për të parë dhe për të dëgjuar çfarë po bën.

Genta shfaqet para shumë trëndafilave të cilët i mbante në dorë, që me gjasë të ia ketë dhuruar i dashuri turk. 


TË NGJASHME