HomeShowbiz

Genta Ismajli nuk mund të dojë asnjë mashkull

Janë emra të njohur të muzikës, femra shumë të bukura, të lakmuara, por që nuk u ka ecur shumë në dashuri, madje janë zhgënjyer nga meshkujt, aq sa më nuk lidhen me askënd. Mes këtyre këngëtareve, futet edhe Genta Ismajli.

Genta Ismajli është pa dyshim një prej yjeve të pa diskutueshëm të skenës muzikore shqiptare, një këngëtare shpërthyese që me talent, energji pozitive dhe karizëm, ia ka dalë ta mbizotëroj skenën.

Fama dhe dashuria i erdhën në moshë të re. Të parën vazhdon ta ketë, por e dyta…

Që nga ndarja me Milot Binakun, Genta më nuk është parë në krahët e asnjë mashkulli.

U zhgënjye nga meshkujt, apo si? /Kosovarja


TË NGJASHME