HomeShowbiz

Genta Ismajli shfaqet në momente intime me të dashurin

Nuk ka ditë që nuk flitet apo shkruhet për ta, e shkas për vëmendje është piëkërisht këngëtarja nga Kosova e cila ka befasuar me përzgjedhjen e të dashurit.

Çifti postojnë çdo ditë imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi, në një foto të realizur shihet i dashuri i saj i cili po e puth aq fort Gentën sa me siguri mezi ka marrë frymë.


TË NGJASHME