HomeShowbiz

Georgina e Ronaldos më joshëse se kurrë

Ajo është e dashura e një prej futbollistëve më të mirë të botës dhe natyrisht bëhet temë e mediave.

Georgina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon imazhe, video dhe mesazhe të ndryshme shumë domethënëse.

Modelja postoi një video ku po shfaqet e ‘zjarrtë’ e veshur me një fustan të gjatë, derisa ka zbuluar disa pjesë të trupit me të cilat ka marrë edhe vëmendjen.

Georgina Rodriguez është aktive në palestër, ndaj linjat e saj trupore janë për t’u admiruar.


TË NGJASHME