HomeShowbiz

Georgina i ‘vë’ zjarrin rrjetit, pozon gjysmë e zhveshur

Georgina e dashura e Ronaldos me të cilin ka një vajzë, njësoj si bashkëshorti i saj gëzon vëmendje mjaft të madhe.

View this post on Instagram

?????…@aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Bukuroshja nga Argjentina së fundmi ka realizuar një imazh mjaft joshës ku shihet gjysmë e zhveshur, dhe me një pozë atraktive, modelja vë në fokus të pasmet e formësuara.

Georgina është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe në Instagram jo më pak se 14 milionë ndjekës.


TË NGJASHME