HomeShowbiz

Geti feston ditëlindjen, Marina i bën dedikimin e ëmbël

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Ata kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë para disa kohësh.

Ditën e sotme reperi feston ditënlindjen, dhe dyshja ka vendosur që ta festojnë jashtë Shqipërisë dhe destinacioni që zgjodhën nuk mund të ishte më romantik se kaq.

Sot, me rastin e 37-vjetorit të lindjes së bashkëshortit të saj, Marina ka publikuar një nga fotot më romantike të pushimeve me mbishkrimin: “Gëzuar ditëlindjen dashuria e jetës sime. Bashkëshorti im, shoku im, gjithçka e imja. Ti je gjithë bota për mua”.


TË NGJASHME