HomeShowbiz

Getoar Selimi na habiti të gjithëve me këtë veprim

Getoar Selimi i ka habitur të gjithë me veprimin e fundit.

Reperi Getoar Selimi publikon shpesh foto nëpër rrjete sociale, qoftë nga ato në studio apo ato nga pushimet super luksoze nga vendet e ndryshme të botës.

Mirëpo ka qenë për t’u habitur fakti se ai asnjëherë nuk del në foto duke buzëqeshur, madje as në dasmën e tij.

E së fundmi në një imazh të publikuar nga Luana Vjollca, Ghetto Geasy është parë duke buzëqeshur dhe kjo mund të jetë ndoshta fotografia e parë që e bën në këtë gjendje


TË NGJASHME