Lajme Showbiz

Getoar Selimi paralajmëron për një projekt të ri

Getoar Selimi përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram ka lënë të kuptohet që së shpejti vjen me këngë të re.

Reperi postoi një foto para një ore muri, ndërsa mbishkrimi që i la asaj ishte “Ju e dini se për çfarë është koha”.

Por nuk ka preferuar të zbulojë më shumë detaje.

 

Related posts

Nis Reforma Zgjedhore. Komisioni mes PS dhe opozitës së re në Kuvend

Klaudia gotanews

Shqiptarët të varur nga droga, alkooli e bixhozi

Mila

Diplomacia, Ministri Cakaj merr vendimin e rradhës

Xhensila Gotanews
Na Kontaktoni!