HomeShowbiz

Getoar Selimi, repper apo blogger mode?!

Ai është një ndër reperat më të suksesshëm, e nëse termi ‘rep’ apo ‘hip hop’, lidhet me stilin e rrugës, dhe ka të bëjë me të folurën nëpërmjet tingujve të fortë të kësaj muzike , duket se krejt ndryshe është stili i veshjes së ‘Më të madhit në vend’.

Me siguri ju ka rënë në sy që Geti pëlqen shumë të veshë marka që ‘bërtasin’, shpesh të printuara dukshëm duke na bërë të kuptojmë lehtësisht jetën e tij mes luksit. Shtëpia e modës së Versaçe duket se është brandi që këngëtari preferon.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bashkëshorti i Marinës ka një stil që dallon nga çdo reper tjetër, dhe nëse nuk do ta dinim që është këngëtar, do të vinim bast se Geti është një influencues apo blogger mode. Gjithçka mund të gjesh në garderobën e tij, duke na njohur me natyrën ‘e guximshme’ të Getit, jo vetëm më tekste por edhe në veshjet e tij, qoftë në klipe, e po ashtu në jetën e përditshme./RevistaBordo

 

 

 


TË NGJASHME