HomeShowbiz

Getoari surprizon Marinën me këto fjalë

Si një nga çiftet më simpatik të showbiz-it shqiptar, njëherësh edhe më protagonistët, ata janë shpesh dyshja më e komentuar e rrjeteve sociale apo e mediave. Çdo dalje e tyre publike përbën lajm, sepse ata janë mjaftueshëm të famshëm.

Po flasim për Marina Vjollcën dhe Getoar Selimin! Çiftin e njohur të showbiz-it, që i shohim të shfaqen bashkë në foto të ndryshme, por dedikimet romantike, sidomos ato nga ana e Getit janë disi të rralla, ose më mirë të themi nuk ndodh që t’i dëgjojmë përditë.

Ndaj, këtë herë ka qenë lideri i “Babastar” ai që ka surprizuar bashkëshorten e tij me një foto shumë të bukur të të dyve, dhe një dedikim të ndjerë. “Ana ime e bukur” ka shkruar ai në foto, teksa ka taguar edhe Marinën.


TË NGJASHME