HomeSociale

“Gëzuar nga ne”! Spiropali uron krah vajzës e bashkëshortit

Urimeve të shumta për besimtarët myslimanë në ditën e shenjtë të Kurban Bajramit iu është bashkuar edhe ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali.

Ministrja Spiropali ka uruar besimtarët me një fotografi tepër të veçantë. Ajo ndan me ndjekësit në “Facebook” një moment mjaft të bukur të familjes së saj, në këtë ditë të Kurban Bajramit.

Spiropali shfaqet e qeshur krah bashkëshortit dhe vogëlushes së tyre, ndërsa përbri fotos shkruan: Gëzuar nga ne të 3??


TË NGJASHME