HomeShowbiz

Gigi Hadid bën urimin më të veçantë për ditëlindjen e Zayn

Zayn Malik dhe Gigi Hadid së fundmi janë bërë prindër të një vajze. Nëpërmjet disa fotove që modelja Hadid ndau në Instagram na tregoi se ditën e sotme partneri i saj feston ditën e lindjes dhe nuk mund të mungonte as urimi i saj special për të.

25 vjeçarja postoi dy foto me Zayn dhe shkruan “Uroj ditëlindjen më të bukur për babi Zaddy. Faleminderit që më bërë mama të vajzës më të mirë. Të uroj më të mirat çdo ditë“.

Foto e dytë është një version i animuar i Zayn me vajzën e tij tre muajshe.

Këngëtari festoi 28 vjetorin në një organizim special. Partnerja e tij kishte menduar të “klononte” Zayn në emoji të ndryshëm, me portrete të dryshme të Zayn, tollumbace të mëdha dhe videolojëra për ta bërë sa më argëtuese festën.


TË NGJASHME