HomeShowbiz

Gigi Hadid dhe Zayn Malik ribashkohen sërish?!

Gigi Hadid është rikthyer zyrtarisht në romancë me ish të dashurin Zayn Malik.

Çifti ndezën thashetheme pasi u panë bashkë të shtunën në festën e ditëlindjes së nënës së saj.

Dhe Gigi nuk mund të dukej më e lumtur derisa ecte krah për krah me Zayn.

ImageTË NGJASHME