HomeShowbiz

Gigi Hadid & Zayn: Si izolimi po ndikon në planet e tyre

Karantinimi ka qenë një “ndryshim i madh” për Gigi Hadid, të cilës papritmas i është dhënë shumë kohë për të kaluar me Zayn Malik. Burimet zbulojnë se si kjo ka ndryshuar marrëdhëniet e tyre!

Jo vetëm që Gigi Hadid, 25 vjeç, dhe Zayn Malik, 27 vjeç, janë përsëri zyrtarisht së bashku por ata po karantinohen së bashku! “Gigi është duke u izoluar në fermën e familjes së saj [në Pensilvani] dhe Zayn është me të,” tha një burim i afërt me ta. Është rregullimi i përsosur, pasi Zayn zotëron fermën e tij rurale në Pensilvani, afër fermës që zotëron nëna e Gigit, Yolanda Hadid! Edhe pse Gigi dhe Zayn janë ndarë dhe janë bashkuar disa herë që nga viti 2016, nuk është normale që Gigi ta kalojë kaq shumë kohë të lirë me Zayn. Pra, çifti po përfiton nga izolimi i tyre larg botës së vërtetë!

View this post on Instagram

HEY VALENTINE Z on the farm ? Dec 2019

A post shared by Gi’sposables ? (@gisposable) on

“Gigi zakonisht nuk ka më shumë se disa ditë pushim për shkak të orarit të saj të çmendur të punës, kështu që ky është një ndryshim i madh. Nuk është një kohë e lehtë për këdo, por ajo po bën më të mirën e saj dhe po merr këtë kohë për të vlerësuar gjërat e vogla në jetë”, vazhdon burimi. Në vend që ta mërzisin njëri-tjetrin (pasi shumë çifte bëjnë shaka në mediat sociale), përvoja në fakt po i afron ata. “Është mirë për marrëdhënien e saj me Zayn. Ata janë në gjendje të jenë vetëm bashkë pa të gjitha presionet e jashtme dhe kjo është një gjë e shkëlqyeshme.”

View this post on Instagram

(oldie) camera roll finds ! ? #stayhome

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

©G.T/GotaNews


TË NGJASHME