Aktualitet Lajme Lajmi i Fundit

Gjashtë lëkundje tërmeti deri në mëngjes, ja sa ballë

Disa lëkundje të tjera tërmeti janë regjistruar gjatë natës, deri në orët e para të mëngjesit.

IGJEUM ka regjistruar gjashtë lëkundje tërmeti që në orët e para të mëngjesit të sotëm. Tërmeti më i fortë ka qenë ai me magnitudë 3.8, me epiqendër pranë Kepit të Rodonit.

Lëkundja me e fundit është shënuar në orën 04:29, me magnitudë 2.7, ndërkohë që epiqendra është zhvendosur në Ballsh.

Shikoni më poshtë regjistrimet e bëra nga IGJEUM me magnitudën dhe epiqendrat e tërmeteve që kanë rënë së fundi:

lista

Related posts

Dietologu i familjes Kardashian: Si të biesh shpejt në peshë

Mila

Arrestohen 5 gjermanë në Turqi, akuzohen për terrorizëm

Mila

Nis ndeshja Moldavi-Shqipëri

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!