HomeShowbiz

Gjëja më e ëmbël që do të shihni sot, është kjo vogëlushe për Halloween

Khloe ka mbushur plot 9 muaj, dhe Zajmina Vasjari, ashtu sic ka bërë deri më tani në përvjetoret e vogëlueshes, e ndau një foto me ndjekësit në rrjetet sociale.

Këtë radhë, duke qenë se jemi në “ethet“ e Halloween-it, ajo ka zgjedhur t`i veshë vajzës një kostum të denjë për këtë festë. Dhe përzgjedhja e bërë është mjaft e këndshme: Zajmina e ka veshur Khloe-n si njëbrirësh, me nje fustan të bukur rozë!!!

Ky është Halloween-i i parë I Khloe-t, shkruan ajo, dhe duket fantastik!


TË NGJASHME