HomeLajmi i Fundit

Gjendet i vdekur në Rodos një i mitur shqiptar

Një 12-vjeçar shqiptar është gjetur i vdekur në RodosGreqisë.

Ai u transportua me urgjencëspitalin e qytetit, por mjekët konstatuan se kishte ndërruar jetë.

Hetimet kanë nisur nga Autoriteti Qendror i Portit të Rodosit dhe policia për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat në të cilat mund të ketë ndodhur ngjarja.

Pritet një përgjigje nga spitali lidhur me shkakun e vdekjes së të miturit.